4 סיבות שיגרמו לכם להתקין במרפסת דק סינטטי

מתלבטים אם להתקין במרפסת דק מעץ מלא או דק סינטטי? בואו נעשה קצת סדר, לכל סוג דק יש את היתרונות והחסרונות שלו, יחד עם זאת דק מעץ מלא הינו הסוג המסורתי שכמעט ואינו טומן בחובו חדשנות ועל כן הוא מתאים למטרות מאוד מסוימות. דק סינטטי לעומת זאת, מפותח בטכנולוגיות מודרניות ובעל שוק תחרותי במיוחד ועל כן ניתן למצוא יתרונות רבים בבחירת דק סינטטי למרפסת שלכם.

יפה, נעים וקל לניקוי

בזכות הטכנולוגיות לייצור הדק הסינטטי ניתן להפיק לוחות עם מגוון אינסופי של עיצובים בצבעים ובטקסטורות ייחודיות. ניתן לספק מראה אורבני או מראה כפרי, מראה עשיר ואלגנטי או מראה עממי ולהתאים את רצפת הדק שלכם באופן מדויק לאווירת המרפסת.

בניגוד מדק העץ שמשיל שבבי עץ עם הזמן ואינו נעים למגע, הדק הסינטטי תמיד חלק ללא שבבי עץ בולטים כלל ולמעשה הוא תענוג צרוף לכפות הרגליים. הוא נעים מאוד ויחד עם זאת גם מספק רבדים טבעיים שהרגל אוהבת לחוש.

דק שיש לו חיי נצח

בניגוד לדק מעץ מלא שניכר עליו שהוא ״מתבגר״ עם השנים ודורש תחזוקה יתרה על מנת לשמר אותו, דק סינטטי אינו מזדקן כלל כיוון שהוא מכיל חומרים פולימריים וכימיים המשמרים אותו. הוא אינו מאפיר כמו דק מעץ מלא, וגם אינו נסדק או מתעוות. הדק הסינטטי דורש תחזוקה מינימלית מאוד, ללא הצורך בצביעה או שימון תקופתיים.

מוכן להתקנה קלילה גם במרפסות המורכבות ביותר

בהתקנה של דק סינטטי אפשר להכין בכיף סנגריה ולהשאיר את משקפי השמש על העיניים כי אין צורך להתעסק בניסורי עץ ושיופים מיותרים כמו בהתקנה של דק מעץ מלא. הדק הסינטטי מגיע בלוחות המותאמים לעיצוב, התאמה והתקנה גם במתחמים המורכבים ביותר. לוחות הדק הסינטטי ניתנים לכיפוף ועיגול ומאפשרים יצירת לוחות בצורות ייחודיות.

יתרה מכך, לוחות הדק הסינטטי מגיעים עם מחברים וכלים המסייעים בהתקנה קלילה גם עבור מי שאין לו ניסיון כלל.

 

דק סינטטי הוא הסופרמן של תחום הדקים

תרכובת החומרים שמייצרת את הדק הסינטטי מכילה כמות תכונות לשיפור החומר שהיא כל-כך אדירה כך שאי אפשר שלא להשוות זאת אל גיבור העל המוכר סופרמן. בדומה לכוחות של סופרמן שהופכים אותו לעמיד בפני ברקים, נשק וכימיקלים, כך גם הדק הסינטטי עמיד בפני פגעי מזג האוויר ואף מקרינת השמש, עמיד מחרקים ומשמש כמקדם החלקה גבוה המאפשר הליכה בטוחה בסביבת בריכה או שפת ים. הדק הסינטטי אטום ואינו סופג נוזלים, לרבות כתמי שמן, חזק במיוחד ועמיד לשנים רבות.