תחזוקת דק סינטטי

בין סוגי הדקים הסינטטיים בולט בשוק המקומי הדק של המותג האמריקאי טימברטק, המיובא באופן בלעדי על ידי חברת אקזיט מותגים בע"מ. מדובר בדקים מתקדמים, איכותיים ועמידים המציגים שורה ארוכה של יתרונות על פני מוצרים דומים בשוק. היתרונות מתחילים בפשטות התחזוקה וממשיכים עד לעמידות בפני רטיבות ומבנה המונע החלקה.

 

תחזוקת דק סינטטי

אם בחרתם בדק טבעי, מעצם היותו חומר אורגאני רגיש למפגעי סביבה ומזג אוויר הנוטה להתבלות, תדרשו בעבודת תחזוקה תקופתית מקיפה בכדי למנוע תופעות של דהייה, התעוות, סדקים, מפגעי מזיקים ועוד. בין היתר תחזוקת דק עץ טבעי דורשת כל מספר חודשים לבצע פעולות של שיוף, חיטוי, צביעה ושימון. זאת בעוד שדק סינטטי של טימברטק אינו נדרש בעבודת תחזוקה אלו. כל שנדרש על מנת לשמור על הדק נקי הוא לשטפו עם סבון ומים בדיוק כמו רצפה. כמו כן, במידה והדק סובל מכתמים עקשניים ניתן להורידם בעזרת תכשיר להסרת שומנים.

 

יתרונות נוספים

מלבד פשטות תחזוקה דק סינטטי של טימברטק, דקים אלו מציגים עוד שורה ארוכה של יתרונות מהותיים, לרבות:

  • חוזק ועמידות- הדקים יציבים, אטומים לנוזלים וכתמים, חזקים ועמידים לאורך זמן. הם עמידים בפני רטיבות, עובש, לחות, פגעי מזג אוויר, מזיקים ועוד.
  • עמידות לאורך זמן- גם לאחר תקופה ארוכה של שימוש דק סינטטי של טימברטק שומר על חזות רעננה והוא אינו דוהה, מאפיר, מתעוות או נסדק.
  • סביבה- הדק עמיד בפני פגעי מזג אוויר שונים לרבות קרינת שמש, גשם, רוח, קור וחום. כמו כן הוא מציג עמידות מלאה בפני מזיקים.
  • מגע- הדקים מסופקים עם משטחים אחידים וחלקים, נעימים למגע ללא שבבים או חלקים בולטים.
  • מקדם החלקה- לדקים של טימברטק יש מקדמי החלקה גבוהים ההופכים אותם בטוחים לשימוש ליד מים כמו שפת ים או בבריכה.
  • עיצוב- לדקים חזות מרהיבה ויוקרתית. ניתן להזמין אותם בשלל עיצובים, טקסטורות וגוונים המאפשרים התאמה לכל סגנון מבוקש, בין אם בחזות כפרית המדמה עץ טבעי, חזות מודרנית ואורבאנית בגוון אפרפר ועוד.

 

הזמנת דק סינטטי

להזמנת דק סינטטי של טימברטק, לייעוץ ומידע נוסף אודות תחזוקת הדק ויתרונות נוספים, צרו קשר עם חברת אקזיט מותגים בטלפונים 054-4859945 ו- 03-6826430 או במייל [email protected]

WordPress Video Lightbox Plugin
הגדל טקסט
ניגודיות