מחיר דק לגינה

מחפשים דק לגינה במחיר אטרקטיבי אך מבלי להתפשר על איכותו? כדאי שתכירו את מבחר הדקים הסינטטיים דמויי עץ של המותג האמריקאי המוביל TimberTech. הדקים משווקים בארץ באופן בלעדי על ידי חברת אקזיט, עומדים בכל דרישות התקן הישראלי ומוצעים עבור מחירים משתלמים במיוחד.

תחליף משתלם לדק עץ טבעי

דק מעץ מבוקש בגין חזותו הטבעית, אולם מחירם של דקים אלו מאוד גבוה. בנוסף, בהיותם עשויים מחומר גלם טבעי הם פגיעים לנזקי סביבה ומזיקים ונדרשים בתחזוקה תקופתית לחידוש על ידי פעולות של צביעה, שיוף ושימון.

חברתנו מציעה לכם תחליף הולם וכדאי לדקים מעץ טבעי. מדובר בדקים מתקדמים, מותאמים לאקלים בארץ, המשלבים עץ אלון גרוס ופולימר ייחודי, כאשר התוצאה היא דק בעל חזות דומה לעץ טבעי, אך ללא המגרעות שלו. בין היתר הדק של המותג עמיד לאורך זמן בפני פגעי סביבה ומזיקים, אטום בפני רטיבות וכתמים, מונע החלקה, אינו נסדק, מתפצל או מתעוות. כמו כן דקים אלו נדרשים בתחזוקה מינימאלית, ללא צורך בצביעה, שימון או שיוף. הם מוצעים בשלל גוונים וטקסטורות שמאפשרים התאמה מלאה לכל קו עיצוב של חצר, גינה או מרפסת, בין אם דק אפור, דק בצבע שמנת, דק חום עיניים ועוד.

הדקים שלנו מבוססים על חומרי גלם ממוחזרים, טבעיים וסינטטיים כאחד וכך בחירה בהם גם תורמת לאיכות הסביבה. ואם לא די בכך, אנו מציעים עבור דק לגינה מחיר למטר משתלם וכדאי במיוחד בהשוואה למוצרים מקבילים בשוק.

דק איכותי במחיר כדאי

אם תבחנו את השוק תמצאו מבחר גדול של דקים סינטטיים בטווח מחירים מאוד רחב. אולם במרבית המקרים מחיר זול של דק סינטטי מעיד גם על איכות ירודה שאינו עומד בדרישות התקן הישראלי, וככזה גם סביר להניח שאינו מותאם לתנאי האקלים בארץ. בנוסף, דק באיכות ירודה יציג רמה נמוכה של עמידות ולא ימנע החלקה. לכן דקים סינטטיים יש לקנות רק ממקור אמין המציג עמידה בכל דרישות התקן הישראלי ורמה גבוהה של עמידות לצד מחיר משתלם.

הזמנת דק סינטטי לגינה במחיר משתלם

להזמנת דק סינטטי לגינה במחיר משתלם של המותג המוביל טימברטק, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף, צרו קשר עם חברת אקזיט בטלפונים 03-6826430 ו- 054-4859945 או במייל [email protected].

WordPress Video Lightbox Plugin
הגדל טקסט
ניגודיות