כשטכנולוגיה מודרנית פוגשת עיצוב ורסטילי

ב-TimberTech®, אנו מאמינים ביצירת לוחות דק ומוצרי חוץ נוספים המעניקים אווירה של טבע חי באמצעות מראה עץ אמיתי. כמו שניתן להבין מהשם שלנו, אנו משתמשים בטכנולוגיות מודרניות כדי לעצב ולהנדס מוצרי דק סינטטי ידידותיים לסביבה, עמידים לאורך זמן ואסתטיים.

המטרה שלנו: שאתם תוכלו להקים את המרפסת האידיאלית ביותר עבור הבית שלכם באמצעות חומרי ה-PVC והדק הריאליסטי שטימברטק מציעה, העמיד ביותר בשוק.

למה הכוונה ״הטכנולוגיה שלנו״?

דק סינטטי מעוצב בסגנון טבעי

כשבוחרים דק סינטטי של TimberTech נהנים מדק מרהיב בזכות טכנולוגיית הצבע הייחודית שלנו המספקת את מראה העץ הריאליסטי ביותר עם מיזוג צבעים טבעי. לדק הרבה ניואנסים עדינים ומגוון רחב של אפשרויות רב-גווניות.

חומרים עמידים לאורך זמן

עם TimberTech תקבלו את חוויה אסתטית ונקיה של עץ ללא כל העבודה הקשה והיקרה הנדרשת לשימור דק מעץ אמיתי. המכסים עשויים חומר פולימרי יחיד במינו ובעזרת הטכנולוגיה הייחודית שלנו הדקים מקבלים הגנה מפני פגעי מזג האוויר, עובש, טחב ולחות, ובכך אתם יכולים ליהנות מדק סינטטי איכותי ברמה גבוהה לאורך זמן.

מוצרים חזקים נוגדי שריטות

עם המוצרים שלנו, יותר לא תצטרכו לדאוג שהילדים ישרטו את הדק שלכם או שנזקי הטבע השונים יפגמו בצבע. אנו מציעים מגוון של לוחות עם טכנולוגיה ייחודית המותאמת לעמידה בפני כתמים, שריטות ודהייה. בנוסף, הלוחות שלנו נשארים קרירים עד 30 מעלות ממוצרים מתחרים – כך שהרבה יותר כיף לחלוץ נעליים וליהנות בדק האיכותי שלך.

התקנה קלה

מתופסנים מותאמים בצבע ועד לקליפסים נסתרים מנירוסטה, בTimberTech אנו מציעים מגוון רחב של מערכות הידוק המאבטחות את הסיפון שלך כך שאתה נהנה ממירב תשומת הלב הנדרשת לבטיחות הדק שלכם למשך שנים רבות. בנוסף, לוחות ה-TimberTech AZEK שלנו קלים ב-30 אחוזים מהדקים של המתחרים, מה שמקל על העומס על הגב והארנק שלך.

מרחב מחיה חיצוני בר קיימא

ב-TimberTech, אנו מאמינים בקיימות בכל ליבנו. לוחות הדק שלנו משתמשים בעד 80% חומר ממוחזר, בעוד שבלוחות הפולימרים המכוסים שלנו משתמשים בעד 54% PVC ממוחזר – כאשר רוב החומרים נכנסים לקטגוריית הקשים למיחזור. בשנת 2019, הסטנו כ-15 מיליון ק"ג של פסולת וגרוטאות מלהגיע למזבלות. בזכות הלקוחות שבחרו בלוחות שלנו על פני לוחות עץ, הצלנו יותר ממיליון עצים מאז 2015. יש שיקראו לזה קיימות. אנחנו קוראים לזה לעשות את הדבר הנכון.

איך אנחנו עושים את זה?

הטכנולוגיה הטובה ביותר למוצרי המרפסת מגיעה אחרי עבודה קשה ולא מוותרת. אנחנו מתכוונים להשקיע רבות בטכנולוגיה, בכוח האדם ובמתקנים שלנו כדי לוודא שאנו מספקים את המוצרים הטובים ביותר עבורכם.

טכנולוגיות קצה
ייחודיות

היתרון הטכנולוגי של TimberTech מתחיל בגישה שלנו למכסים. אנו משתמשים בטכנולוגיית כיסוי ייחודית כדי ליצור 100% מכסים סינתטיים ללא חומרי מילוי לעץ בקווי הדק TimberTech AZEK ו- TimberTech PRO שלנו.

משקיעים במתקנים
שלנו

במתקני הייצור שלנו אנו משתמשים בשיטות ניהול איכות מתוחכמות, כולל ניטור בזמן אמת ובקרות לייזר מימדי. כל זה מאפשר לנו לייצר דק באיכות גבוהה באופן עקבי שנראה ממש כמו עצי פרקט מובחרים.

כוח האדם האיכותי
ביותר

כדי לקבל את המוצרים החדשניים ביותר בתעשייה, אנו ב-TimberTech שוכרים את הטובים והמבריקים ביותר כדי לייצר את המוצרים שלנו – כולל צוותים של מהנדסים עם הסמכות Six Sigma Black Belt.

בדיקות, בדיקות ועוד בדיקות

אנו מבצעים בדיקות שטח פנימיות כדי להבטיח שכל מוצר עומד בתקני האיכות המחמירים שלנו. מהמחברים הקטנים ביותר שלנו ועד ללוחות הדק הגדולים ביותר, כל מוצר עובר הערכות קפדניות לפני שהוא עושה את דרכו ללקוח.