דק סינטטי – מחירים

חברת אקזיט מותגים בע"מ הינה המשווקת הבלעדית בישראל של טימברטק

קבוצת אקזיט, בבעלות ה"ה גיא אדרי, גל בלינקיס ורן בלינקיס, מקימי רשת AM:PM אשר נמכרה לקבוצת דור אלון, עוסקת כיום בעיקר בתחום הקימעונאות והנדל"ן.

בתחום הקימעונאי הקבוצה שמה לעצמה לדגל, להיות המפיצה של המוצרים המובילים והאיכותיים ביותר בשוק הרלוונטי. הקבוצה מפיצה את מוצרי TIMBERTECH הייחודים בשיתוף עם מר סולי שווה. בנוסף מפיצה הקבוצה את מוצרי האלקטרוניקה והחשמל של HISENSE – המותג המוביל בסין.

בתחום הנדל"ן הקבוצה הינה בעלים של מספר נכסים מסחרים מניבים, בנייני מגורים, קרקעות להשקעה ופרויקטים ייחודים אחרים.

חזון הקבוצה, אשר היה הבסיס להצלחת רשת AM:PM הינו איכות, מקצועיות, הוגנות ואדיבות. חזון זה נשזר בכל מגוון פעילויות הקבוצה

נהנים מכל העולמות עם דק סינטטי איכותי

דק סינטטי הוא אלטרנטיבה איכותית, זולה ומרשימה לדק עץ טבעי. הדק הסינטטי אטום, עמיד בפני מים, חסין לקרינת UV ואינו דורש פעולות תחזוקה קבועות של חיטוי או צביעה מחדש.  הבחירה בדק סינטטי מבטיחה שלא יהיו שבבי עץ דוקרים וחתיכות עץ בולטות, המראה יהיה אחיד, חלק ומרשים. כעת לאחר שאתם מכירים את כל היתרונות של הדק הסינטטי תרצו בוודאי לברר כמה עולה דק סינטטי ולבצע הזמנה מהירה.

תוך חיפוש מהיר אונליין תוכלו לקבל במהרה כמה הצעות לרכישת דק סינטטי מחיר למטר מרובע. רגע לפני שאתם בוחרים בהצעה הכי זולה חשוב לוודא שמדובר בדק סינטטי שעומד בתו התקן הישראלי, מתאים להתקנה באקלים לח ומונע החלקה גם בסביבה רטובה.

עלות דק סינטטי – השוואת מחירים

השוואה חכמה בין כמה הצעות מחיר דק סינטטי תתבצע בין הצעות הכוללות התקנה ומידות זהות של דק. הקפידו לבחון בכל הצעה את איכות החומר. לוחות דק סינטטי איכותי עשויים חומר פולימרי ממוחזר יחד עם עץ אלון גרוס יהיו עמידים, מרשימים ונעימים למגע. החומר הפולימרי הוא זה שמבטיח עמידות בפני חדירת מים. הדגמים החדשים כוללים שכבת ציפוי נוספת המבטיחה גם עמידות בפני כתמים של שמן.

שימושים של דק סינטטי

אם אתם מחפשים פתרון ריצוף איכותי, עמיד, מעוצב וזול, הדק הסינטטי הוא התשובה. הדק הסינטטי זול יותר בצורה משמעותית בהשוואה לדק עץ טבעי. דק סינטטי מחיר מבצע יהיה עסקה משתלמת לריצוף הגינה, המרפסת, שפת הבריכה, החצר, שפת הים ועוד. הדק הסינטטי משמש היום בתי מגורים פרטיים, בתי עסק, מוסדות, אתרי נופש, פארקים ועוד. עם דק סינטטי מחיר מבצע ואיכות גבוהה אין כל סיבה להמשיך לשלם יותר על דק עץ.

ידעתם כי דק סינטטי הוא מוצר ידידותי לסביבה? הדק הפולימרי עשוי חומרים ממוחזרים. הבחירה בו מצמצמת את הפגיעה ביערות הגשם. בכל פעם בה אתם בוחרים דק פולימרי מחיר זול אתם גם נהנים ממוצר איכותי, גם תורמים לאיכות הסביבה וגם נהנים מהתוצאה.

יתרונות של דק מפלסטיק דמוי עץ

השוואה בין דק פלסטיק לבין דק עץ מגלה שדק הפלסטיק אינו נסדק, אינו מאפיר ואינו משנה את צורתו עם הזמן. דק פלסטיק מגלה עמידות טובה יותר בפני חדירת מים, לחות, מזג אוויר חם וקרינת UV. דק פלסטיק אינו דורש טיפולי תחזוקה או שימון כמו דק עץ. הפלסטיק עמיד בפני חרקים ואינו דורש ריסוס או הטבלה בכימיקלים. שטיפת הדק מתבצעת בקלות בעזרת מים וסבון. כתמים קשים יוסרו בעזרת מסיר שומנים. מהר מאוד תגלו את דק הפלסטיק נעים למגע בכפות הרגליים, ידידותי לילדים, עמיד, יפה ומרשים אף יותר מדק עץ טבעי.

לקבלת הצעת מחיר דק פלסטיק מחיר אטרקטיבי למוצר איכותי חברת טימברטק היא הכתובת. לרכישת דקים איכותיים ועמידים שאינם נסדקים או מתפצלים גם לאחר שנים של שימוש. דק סינטטי מחירים ואיכות ללא תחרות : 054-4859945.

 

דק סינטטי מחירים

WordPress Video Lightbox Plugin
הגדל טקסט
ניגודיות