דק סינטטי במבצע

חברת אקזיט מותגים בע"מ הינה המשווקת הבלעדית בישראל של טימברטק

קבוצת אקזיט, בבעלות ה"ה גיא אדרי, גל בלינקיס ורן בלינקיס, מקימי רשת AM:PM אשר נמכרה לקבוצת דור אלון, עוסקת כיום בעיקר בתחום הקימעונאות והנדל"ן.

בתחום הקימעונאי הקבוצה שמה לעצמה לדגל, להיות המפיצה של המוצרים המובילים והאיכותיים ביותר בשוק הרלוונטי. הקבוצה מפיצה את מוצרי TIMBERTECH הייחודים בשיתוף עם מר סולי שווה. בנוסף מפיצה הקבוצה את מוצרי האלקטרוניקה והחשמל של HISENSE – המותג המוביל בסין.

בתחום הנדל"ן הקבוצה הינה בעלים של מספר נכסים מסחרים מניבים, בנייני מגורים, קרקעות להשקעה ופרויקטים ייחודים אחרים.

חזון הקבוצה, אשר היה הבסיס להצלחת רשת AM:PM הינו איכות, מקצועיות, הוגנות ואדיבות. חזון זה נשזר בכל מגוון פעילויות הקבוצה

דק סינטטי במבצע – גינה מרהיבה עם תחזוקה מינימלית

חושבים איך לעצב את הגינה? מעוניינים במתחם מרהיב ליד הבריכה? זה הזמן להכיר את שלל העיצובים החדשניים והמרהיבים של דק סינטטי. המראה – כעץ טבעי, המגע – חלק בהרבה, והחלק החשוב ביותר – אינכם צריכים להשקיע זמן ומשאבים לתחזוקה שוטפת של הדק

מדוע כדאי להשתמש דווקא בדק סינטטי?

דק מעץ טבעי נראה נפלא, ומריח בניחוח נהדר, אך כולל שני חסרונות עיקריים. הראשון הוא מחירו הגבוה יחסית לגרסה הסינטטית, והשני הוא התחזוקה השוטפת הנדרשת על מנת לשמור על רצועות העץ הטבעי. בעוד הגרסה הטבעית אינה עמידה בפני נזקי מזג האוויר, לרבות שמש קופחת או קור וגשם, ויש לכסות אותה בשכבות הגנה חדשות מדי שנה, את הדק המלאכותי אין צורך לתחזק. חרקים אינם מחפשים מחסה בדק הסינטטי, והלוחות לעולם לא ירקבו. והיום, תוכלו להזמין דק במחיר אטרקטיבי במיוחד.

מה מייחד את טימברטק?

מותג טימברטק ידוע בארה"ב וברחבי העולם, בזכות איכות המוצרים הגבוהה ומחלקת המחקר והפיתוח העמלה להפיק דק שנראה ומרגיש טבעי, אך כולל מגוון רחב של טכנולוגיה שנועדו להקנות לו תכונות כמו:

  • עמידות גבוהה בכל תנאי מזג האוויר.
  • עמידות בפני פגיעות (החומר חזק בהרבה מהעץ הטבעי)
  • עמידות בפני רטיבות (אידיאלי לאקלים הלח ולחורף הגשום בישראל)
  • עמידות בפני בלאי טבעי לאורך שנים
  • מרקם חלק ונעים ללא פיסות עץ העשויות לדקור את הרגל כאשר צועדים יחפים על הדק
  • מחירים אטרקטיביים – גלו דק סינטטי מבצע מיוחד בשבילכם

להזמנת דק סינטטי במבצע מבית טימברטק – התקשרו אלינו עוד היום 054-4859945!

WordPress Video Lightbox Plugin
הגדל טקסט
ניגודיות