בניית דק סינטטי על האדמה

דק סינטטי איכותי ומתקדם של המותג המוביל טימברטק, המיובא על ידי חברת אקזיט מותגים בע"מ, הינו מוצר פשוט וקל להתקנה גם על גבי האדמה. לרשותכם עומד צוות מקצועי של החברה שישמח לייעץ ולסייע בכל הקשור לבניית דק סינטטי על האדמה. בנוסף, לפניכם מספר דגשים בסיסיים שיסייעו לכם בהתקנה נכונה של הדק.

 

התקנת דק סינטטי על אדמה

בכדי לסייע לכם בבניית דק על האדמה מובאים לפניכם מספר דגשים בנושא:

  • בניית דק סינטטי על אדמה דומה למעשה להתקנה של דק מעץ טבעי. היא אינה נדרשת בכלי עבודה מיוחדים, כך שכלים רגילים לעבודה בעץ בהחלט יספיקו למטרה זו.
  • הדק הסינטטי ייבנה בגובה של עשרים ס"מ לפחות מפני האדמה. לכן תהליך בניית דק סינטטי על האדמה מתחיל בהכנת הקרקע, יישורה והבאתה לגובה מתאים.
  • חשוב שלא יהיה שום מגע בין האדמה לבין התשתיות של הדק מכיוון שמגע זה יוביל להירקבות והרס התשתיות. לכן, בנקודות המיועדות לתשתיות הדק יש לצקת בטון או לחילופין לשים אריחי בטון.
  • תשתיות לדק סינטטי יכולות להיות עשויות מקורות עבות של עץ אורן שעבר הליכי חיטוי. את הקורות יש להניח במרווחים שאינם גדולים מארבעים ס"מ.
  • התקנת הדק עצמו אפשרית עם ברגים גלויים בגוון מתאים המסופקים על ידנו. לשם כך יש קודם כל לקדוח חורים לברגים. את הברגים עצמם יש להבריג עד גובה אפס.
  • אם תרצו תוכלו לבנות את הדק בהתקנה נסתרת, כך שהברגים אינם גלויים לעין. לשם כך תדרשו במחברים מיוחדים מנירוסטה אותם יש להבריג לחריצים מובנים בצידם של אריחי הדק. כמו כן ניתן לבצע את ההתקנה באופן יותר פשוט ומהיר בעזרת אקדח פניאומטי שחברתנו מוכנה אף להשאיל לכם לצורכי בניית הדק.
  • לגימור הדק ובמיוחד אם מדובר בדק מעוגל, מומלץ לחבר בדפנות שלו לוחות רייזר גמישים ודקים שאותם אפשר לחתוך לגובה רצוי באמצעות מסור עגול.

 

הזמנת דק סינטטי

להזמנת דק סינטטי של טימברטק, למידע נוסף ויעוץ מקצועי בכל הקשור לבניית הדק, צרו קשר עם חברת אקזיט מותגים בטלפונים 054-4859945 ו- 03-6826430 או במייל [email protected]

WordPress Video Lightbox Plugin
הגדל טקסט
ניגודיות