איך לבנות דק?

הדק הסינטטי המבוקש של המותג TimberTech הינו דק להרכבה עצמית, קל להתקנה באופן הדומה לבניית דק מעץ טבעי. בניית דק עשה זאת בעצמך אינה נדרשת בכלי עבודה מיוחדים וכלי עבודה לעץ יתאימו למלאכה זו. כמו כן את הדק של המותג ניתן להרכיב בהתקנה רגילה או נסתרת באופן שהברגים אינם גלויים לעין. אם אתם רוצים לקבל עוד מידע, הדרכה וייעוץ מקצועי לגבי איך לבנות דק על האדמה או על משטח בטון, איך בונים דק סביב בריכה וכדומה – הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אקזיט המשווקת הבלעדית של המותג בארץ.

הכנת שטח ההתקנה

בטרם התחלת עבודות הרכבת הדק יש להכין את השטח שעליו הוא יוצב. במידה ומדובר על משטח בנוי או מרוצף כמו מרפסת או גג בטון, יש לבדוק שהוא משופע ומנקז כראוי את המים ללא היווצרות של שלוליות. כמו כן יש לקחת בחשבון שגובה ההתקנה של הדק על משטחים אלו הינו לפחות שישה ס"מ מחלקם התחתון.

במידה ומדובר בהתקנת דק ישירות על גבי האדמה יש לדאוג ליישרה ולוודא כי גובה הקרקע יהיה לכל הפחות עשרים ס"מ מחלקו התחתון של הדק. כמו כן, בהתקנה על אדמה חשוב שלא יהיה בינה לבין תשתיות הדק כל מגע. לשם כך יש צורך ביציקות בטון בנקודות שבהן תונח תשתית הדק, ולחילופין ניתן במקום יציקה להניח על האדמה מרצפות מבטון.

תשתיות, התקנה וגימור

תשתיות לדק ניתן לבנות מקורות עץ אורן שעברו הליכי חיטוי בעובי של כעשרה ס"מ. ההתקנה של הדק יכולה להיות גלויה או נסתרת. התקנה גלויה מבוצעת עם ברגים בגוון מתאים שיש לנו לספק, עם קידוח מקדים ועם הברגה לגובה אפס. דק להרכבה עצמית של טימברטק אפשר להרכיב גם עם התקנה נסתרת, בעלת חזות אלגנטית ואחידה. לביצוע התקנה זו נעשה שימוש במחברי נירוסטה מיוחדים אתם מבריגים לחריץ מובנה בצדדי לוחות הדק המסופקים. בנוסף, ניתן לקצר את משך ההתקנה על ידי שימוש באקדח פניאומטי, אותו אפשר להשאיל מחברתנו. לבסוף, גימור הדק מבוצע עם לוחות רייזר. גימור זה מומלץ עבור צידי הדק, דקים מעוגלים, רום מדרגות ולכיסוי גדמים.

הזמנת דק להרכבה עצמית 

להזמנת דק להרכבה עצמית סינטטי ואיכותי של המותג המוביל טימברטק, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אקזיט בטלפונים 03-6826430 ו- 054-4859945 או במייל [email protected].

WordPress Video Lightbox Plugin
הגדל טקסט
ניגודיות